Вадим Кривохатько

Вадим Кривохатько

Запитання та відгуки

Ганна
Коли буде відбуватися прийом громадян в м. Пологи?
Вадим Кривохатько
Доброго дня. Запрошую Вас 10.07.2019 (середа) 17:00 - КЗ «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради», глядацька зала. м. Пологи, в.Магістральна, 500.
Лилия
Доброго времени суток! Обращаюсь к Вам с просьбой помочь осуществить нашим деткам мечту. Танцевальный коллектив г. Вольнянска хочет попробовать свои силы в серьёзном конкурсе, который будет проходить в Болгарии. Не все родители могут оплатить эту поездку, а дети мечтают выступить там и прославить наш город. Участники коллектива ни раз прославляли г. Вольнянск на разных конкурсах и фестивалях. Мы готовы к сотрудничеству и принимать участие в мероприятиях организованных Вами! Заранее спасибо!
Ольга
Маленький Артемчик и его мама надеются на Вашу помощь!!! У малыша, при рождении выявлены: атрезия пищевода, которую прооперировали на вторые сутки жизни и врожденный порок сердца (перимембранозный дефект межжелудочковой перегородки, минимальная обструкция выходного тракта левого желудочка и открытое овальное окно). Для операции нужны денежные средцтва, которых у мамы больше нет. Есть 100% гарантия, что после операции малыш будет жить полноценной жизнью. Помогите пожалуйста.
Зубова Ирина
Доброго дня ! Я ЗУБОВА Ірина Олександрівна 1981 року народження. Проживаю в м. Вільнянськ Запорізької обл. В 1995р. був поставлений діагноз «епілепсія» попри лікування стан погіршувався . Наступного разу звернулася в Вільнянську” ЦРКБ” в 2010 р. зі скаргою на погіршення стану. У зв’язку з не адекватно наданним лікуванням стан дедалі погіршувався і був втраченний час для консервативного лікування . В 2018 р. було госпіталізовано в Вільнянську” ЦРКБ” вкрай важкому стані, переконавшись що і в цьому випадку лікарі не збираються нічого робити було прийнято рішення звернутися до відділення планової нейрохірургіі 37” ДКПЛ “ ДОР” де була проведена операція: кістково- пластична краніотомія в первій скронево- потиличній ділянці. Видалення кісти та гліозу потилично-скроневої частини. Через кожні 3-6 місяців треба лягати на стаціонар для проходження реабілітації після операції. Я не заміжня , єдиний мій дохід це допомога у звязку з інвалідністю . Минулого разу на планове лікування було витрачено 7000гр., тому я буду вдячна за будь яку допомогу яку ви мені зможете надати . З повагою Зубова Ірина.

Задати запитання або залишити відгук

CAPTCHA