Вадим Кривохатько

Вадим Кривохатько

Запитання та відгуки

Зубова Ирина
Доброго дня ! Я ЗУБОВА Ірина Олександрівна 1981 року народження. Проживаю в м. Вільнянськ Запорізької обл. В 1995р. був поставлений діагноз «епілепсія» попри лікування стан погіршувався . Наступного разу звернулася в Вільнянську” ЦРКБ” в 2010 р. зі скаргою на погіршення стану. У зв’язку з не адекватно наданним лікуванням стан дедалі погіршувався і був втраченний час для консервативного лікування . В 2018 р. було госпіталізовано в Вільнянську” ЦРКБ” вкрай важкому стані, переконавшись що і в цьому випадку лікарі не збираються нічого робити було прийнято рішення звернутися до відділення планової нейрохірургіі 37” ДКПЛ “ ДОР” де була проведена операція: кістково- пластична краніотомія в первій скронево- потиличній ділянці. Видалення кісти та гліозу потилично-скроневої частини. Через кожні 3-6 місяців треба лягати на стаціонар для проходження реабілітації після операції. Я не заміжня , єдиний мій дохід це допомога у звязку з інвалідністю . Минулого разу на планове лікування було витрачено 7000гр., тому я буду вдячна за будь яку допомогу яку ви мені зможете надати . З повагою Зубова Ірина.
Светлана
Уважаемый Вадим викторович.прошу помощи . диагноз рак.нет средств на лечение.помогите.обращалась к вам не раз и писала сюда ни кто не отреагировал.прошу вас обратите внимание на мою просьбу.я хочу жить ради сына.помогите
Вадим Кривохатько
Доброго дня. Сьогодні Вам зателефонують .
Ірина
Шановний Вадим Вікторович! Батьківському комітету КУ «Пологівська гімназія «Основа» Пологівської районної ради, Запорізької області добре відома ваша діяльність в сфері благодійності, в тому числі і в освіті. У зв’язку з цим звертаємося до Вас з проханням підтримати творчо працюючих учнів гімназії, які протягом чотирьох років активно займаються науково-винахідницькою діяльність та займають призові місця у Всеукраїнських конкурсах винахідницько-раціоналізоторських проектів екологічного напрямку, переможці конкурсів Малої академії наук України. Але навчальний заклад не має жодного обладнання для підготовки кваліфікованого випускника школи, що базується на міждисциплінарному підході, наскрізних лініях, мотивації вчителя й учня, самореалізації обох сторін, партнерстві, ініціативності та підприємливості. За новою освітньою стратегією школа має спрямовувати дітей на освоєння важкого матеріалу за допомогою гри, пошуку рішень та винахідливості. Ми розуміємо, що необхідне заохочення дітей вивчати точні та природничі науки. Тому звертаємося до Вас з проханням допомогти осучаснити навчальний заклад, та допомогти придбати «Програмований електронний модуль» – пересувна мобільна платформа з інтегрованим маніпулятором та набором електроніки для організації STEAM (компанія AccordGroup) у кількості 10 комплектів. В даний комплект STEAM-лабораторії входить обладнання для виконання лабораторних робіт з фізики, хімії, біології, підвищення рівня засвоєння та навченості з інформатики та математики, здійснення проектування, моделювання та експериментування. Дане обладнання спрямоване на встановлення міжпредметних зв’язків, що сприяють формуванню в учнів цілісного, системного світогляд. Навчальний заклад неодноразова подавав проекти на гранти FIRST LEGO League для фінансування, нажаль доходили до фіналу але не вигравали. Тому звертаємося до ВАС з великою надією. З повагою Батьківський комітет гімназії «Основа»
Александр
Добрый день,уважаемый Вадим Викторович,я Галка Александр житель города Вольнянска .Прошу у вас помощи , я сирота в данный момент учюсь в училище культуры и живу в общежитии . А при окончании жилья некуда идти по тому что у меня нету жилья прошу вас помогите мне с жильём ,хоть что-то что в ваших силах . Я очень мечтаю что бы у меня была собственная крыша над головой. А обращаюсь к вам так как не кому мне обратится . Заранее спасибо за понимание.

Задати запитання або залишити відгук

CAPTCHA