Вадим Кривохатько

Вадим Кривохатько

народний депутат України VIII скликання
Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання
і протидії корупції, округ 82.

межі округу:центр округу - м. Пологи, Гуляйпільский, Вільнянський, Запорізький,
Новомиколаївський, Пологівський райони, частина Оріхівського району.

Запитання та відгуки

Олександр
Шановний Вадиме Вікторовичу! Ми всією нашою родиною Псарів, із села Біленького Запорізького району щиро вдячні Вам, за надану нам фінансову допомогу. Велике вам спасибі за ваше відкрите серце для людей. Нехай вас Бог благословить і дасть вам успіх у всіх ваших добрих справах. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам. Хай щастя завжди супроводить Вас хай Вам Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла! Батько: Олександер. Мати: Оксана. Та восьмеро наших діточок.
Наталья
Вадим Викторович! Поздравляю Вас с Днем работников сельского хозяйства. Желаю Вам, дальнейшего успеха, высокого урожая, крепчайшего здоровья и взаимопонимания со всеми окружающими Вас людьми.
Вадим Кривохатько
Спасибо! И Вам всего хорошего!
Віта Володимирівна Кустова
Шановний, Вадиме Вікторовичу! Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України. Ваша допомога і підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Наша мрія здійснилася. Ми отримали від Вас подарунок – шкільну дошку!!! Всі учні в захваті від такого сюрпризу і щиро дякують Вам і вашій команді!!! Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам. Хай щастя завжди супроводить Вас, Людська повага й шана не минають, А вашу мрію й працю повсякчас Лиш визнання вінчають! Хай Вам Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла! З повагою класовод, батьки, учні 3 класу Омельницької філії імені академіка Миколи Антоновича Доллежаля КЗ «НВК «Основа» Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області.
Вадим Кривохатько
Дякую за добрі слова!
Мария
Уважаемый Вадим Викторович я Коломоец Мария Николаевна глава родительского комитета 1а классу ЗОШ 1г.Вольнянска,мы с Вами говорили на автомойке про нашу проблему про ремонт парт они очень старые,я заявку отнесла и расчётный счёт, а ответа не знаю.Бумажному В.А. звонила он сказал что ни чего не знает.Очень просим помогите нам пожалуйста.

Задати запитання або залишити відгук

CAPTCHA