Вадим Кривохатько

Вадим Кривохатько

народний депутат України VIII скликання
Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання
і протидії корупції, округ 82.

межі округу:центр округу - м. Пологи, Гуляйпільский, Вільнянський, Запорізький,
Новомиколаївський, Пологівський райони, частина Оріхівського району.

Запитання та відгуки

CВІТЛАНА ЛОБАЧ
ПРОШУ МАТЕРИАЛЬНОЙ ПОМОЩИ ДЛЯ ОПЕРАТИВНОГО ЛЕЧЕНИЯ. СПАСИБО!
Кірілова Алла Іванівна
Шановний Вадиме Вікторовичу! Півроку потому Вами було перераховано кошти на проведення операції по заміні хрусталика. Операцію робили у 5 міській лікарні м. Запоріжжя (лікар Дідов). Операція була зроблена неякісно і за цей час хрусталик випав і відбулося помутнення хрусталика. Прошу Вас посприяти у здійсненні термінової повторної операції, бо я маю тільки одне око, на яке я стала сліпою.
Анна
Добрый день шановний Вадиме Вiкторовичу!Я не знаю уже в якi дверi менi стукати, добрi люди пiдсказали всетаки спробувати звернутися до вас,я одинока мати семерічної дитини,працюю офіційно в магазині,продавчиною на мінімальну зарплатню ,дитина ходить до школи в другий клас,проживаємо у власній квартирі в с. Солоному Вільнянського району.Минулої зими якось прожили в ній,за допомоги знайомих,друзів,родичів,опалення в ній немає,опалювали камінами і дуйчиками всю зиму,кожен місяць платили по чотири ,п'ять тисяч за світло,брались кридити, зарплатню на перед для того щоб це все платити,тепер все літо віддавала борги і на проведення отопленія не змогла відкласти,зверталася у соц служби, мені відмовили,субсидії не дали,на дитину як одинока мати отримую 114 грн в місяць,я не знаю куди мені ще звернутись,у мене уже крик душі,я не знаю що мені робити,допоможіть будь ласка,йдуть холода а опалення так і не змогла провести,немає коштів.мені дуже соромно вам писати,но я повинна і зобов'язана дбати про свою дитину,а без вашої допомоги я вже не знаю як це зробити,допоможіть будь ласка цю зиму провести в теплій квартирі.
Манько Олена Вікторівна
Я хочу выразить огромную благодарность Вам и вашей команде, за помощь, которая была оказана моему мужу. Спасибо Вам огромное. Пусть Господь хранит вас всех.

Задати запитання або залишити відгук

CAPTCHA