Вадим Кривохатько

Вадим Кривохатько

народний депутат України VIII скликання
Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання
і протидії корупції, округ 82.

межі округу:центр округу - м. Пологи, Гуляйпільский, Вільнянський, Запорізький,
Новомиколаївський, Пологівський райони, частина Оріхівського району.

Запитання та відгуки

Андрей
Вадим Викторович я из дидома,и не как не могу решить вопрос с жильём, не один год я уже обращаюсь в гос службы а меня как не знаю кого пинают,а мне жить не где,помогите пожалуйста.
Вадим Кривохатько
Доброго дня. Вам зателефонують найближчим часом
Наталья
Здравствуйте Вадим Викторович очень нужна ваша помощь ви моя последняя надежда надеюсь на вашу Помощь.Я буду очень благодарна Св Наталья
Комунальне підприємство "Вільнянський міськкомунгосп Запорізької області"
Шановний Вадим Вікторович! Просимо Вас допомогти у вирішенні питання щодо погашення заборгованості з пільг та субсидій. За 2017 рік Управління соціального захисту населення Вільнянської РДА заборгувало перед нашим підприємством в частині пільг та субсидій населенню за надані житлово-комунальні послуги з обслуговування 66 багатоквартирних будинків. За жовтень, листопад, грудень місяці 2017 року ця заборгованість склала 486316,75 грн., що підтверджено актами звірки. Крім того, за січень 2018 року нараховано, але не сплачено 185540,72 грн. Загальна сума становить 671857,47 грн. Вказана сума є критичною для нашого підприємства і що вже призвело до припинення усіх поточних ремонтів житлового фонду міста, невиплати частини заробітної плати за січень 2018 року двірникам, електрикам, слюсарям та іншим працівникам та унеможливлює оплату праці і у лютому 2018 року. Для вирішення цього питання 15 січня 2018 року ми звернулися з відповідними листами до керівників Вільнянської РДА, Вільнянської районної ради, УСЗН Вільнянської РДА, Департаменту соціального захисту населення Запорізької ОДА та голові Запорізької ОДА. Крім того, 31 січня 2018 року за № 23 направлено аналогічний лист керівнику Секретаріату Кабінету Міністрів України на ім’я прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., однак на даний час питання не вирішено.
Рак Валентина Ивановна
Уважаемый Вадим Викторович, коллектив Михайловской Музыкальной школы обращается к Вам с огромной просьбой. В нашей школе учится талантливый мальчик, Ткаченко Денис, который в этом году поступает в музыкальное училище. Директор школы возил его на прослушивание и директор музыкального училища был доволен успехами этого ученика. Для учебы в музыкальном училище необходим выборный аккордеон, стоимость которого составляет 2300 евро. Большую чать денег мы собрали. Нам помогли Кирков А.Ф., Богуслаев В.А., Соболь В.Е. и местные депутаты. К Вам огромная просьба помочь материально, что бы приобрести этот аккордеон. С уважением Рак Валентина Ивановна.

Задати запитання або залишити відгук

CAPTCHA