Вадим Кривохатько

Вадим Кривохатько

народний депутат України VIII скликання
Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання
і протидії корупції, округ 82.

межі округу:центр округу - м. Пологи, Гуляйпільский, Вільнянський, Запорізький,
Новомиколаївський, Пологівський райони, частина Оріхівського району.

Запитання та відгуки

Катерина Брешута
Шановний Вадиме Вікторовичу хочу до вас звернутися за допомогою. В мене невиліковна хвороба очей.В листопаді 2017 року ви мені допомогли, за це я вам дуже вдячна. Але на цей час мені знову потрібне оперативне лікування, що б взагалі не втратити зір. Надіюся на вашу допомогу, дякую вам за ваше розуміння . З повагою Брешута Катерина
Рубан Татьяна
Уважаемый Вадим Викторович.У нас в селе Благовещенка появился новый чикотила Щербына Евгений Георгиевич.Сегодня 17января в селе произошло ч/п.Сперва этот Щербина стрелял по работникам рэса,а потом напал на моего брата врезультате мой брат Мартынишин Николай попал в Вольнянскую ЦРБ с множественными ранами головы.И ещё этот Щербина уже третий раз избивает моего брата брат сбудется с ним но здвигов никаких.В нашем селе уже все Щербина боятся,что нам делать?
Віктор
Шановний Вадиме Вікторовичу! Звертаються до Вас працівники Матвіївськї загальноосвітньої санаторної школи-інтернату з проханням допомогти у скрутну годину. Ми з чоловіком працюємо в школі-інтернаті, я на посаді прибиральниці, чоловік – двірником. Місяць тому мій чоловік Касянок В.В. тяжко захворів (тромбоз нижніх кінцівок). Обстеження у Вільнянській ЦРБ та Обласній клінічній лікарні показали, що терміново необхідні дві операції, одна операція коштує, за словами лікарів 35 тис.грн., друга – 25 тис.грн. Самостійно здійснити оплату ми не маємо змоги, у звʼязку з тим, що отримуємо мінімальну заробітну плату, і таких накопичень не маємо. Просимо Вашої допомоги у вирішенні вищезазначеної проблеми, бо це є питання життя. Ксерокопію медичних документів та виписок додамо. Сподіваємося на Вашу небайдужість. З повагою, Касянок Віктор Володимирович та його дружина.
Таня
Добрый день Вадим Викторович хочу к вам обратиться за помощью. Мне нужно пролечить ребенку больное ушко. Я к вам в том году уже обращалась вы мне выделяли помощь и я вам очень благодарна. Но обратно оно воспалилось и нужны лекарства.

Задати запитання або залишити відгук

Дякуємо!+Ваше+запитання/відгук+успішно+надіслане.+Найближчим+часом+чекайте+на+відповідь.

CAPTCHA