Вадим Кривохатько

Вадим Кривохатько

народний депутат України VIII скликання
Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання
і протидії корупції, округ 82.

межі округу:центр округу - м. Пологи, Гуляйпільский, Вільнянський, Запорізький,
Новомиколаївський, Пологівський райони, частина Оріхівського району.

Запитання та відгуки

Юлия
Доброго дня! Звертається до Вас за допомогою, мама учня 3-В класу Пологівського колегіуму 1, класний керівник Хижня Анастасія Михайлівна. У навчальному закладі виникла проблема, яка полягає у відсутності парт для нормального навчання дітей. Наші діти вимушені навчатися за партами, які належать першачкам. Це призведе у подальшому до різних захворювань спини тому, що парти на зріст наших дітей дуже низькі. Діти на уроці один одного штовхають та заважають писати. Я дуже прошу від ім'я всіх батьків допомогти у навчальний заклад придбати парти для учнів 3-В класу Колегіум 1, що знаходиться в м. Пологи Запорізької області. Дякую за увагу до мого звернення!
Шабаль Катерина
Шановний Вадиме Вікторовичу! Щиро вдячні Вам за підтримку нашої шкільної родини! На святі Останнього дзвоника обдаровані діти нашого освітнього закладу отримали грошові премії. Такий приємний сюрприз був реалізований лише завдяки Вашому сприянню та небайдужості. Премії отримали призери та переможці обласних олімпіад, конкурсів, МАН, тобто ті діти, які прославляють школу на різних рівнях, творять її імідж. Здібності й наполегливість саме таких учнів – це те національне багатство, яке є запорукою розвитку та процвітання нашої країни. Приємно, що Ви, як представник влади, підтримуєте починання школярів, створюєте умови для того, щоб діти могли повною мірою розкрити свої таланти. Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, достатку, родинної злагоди та благополуччя! З повагою педагогічний, батьківський та учнівський колективи Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської районної ради Запорізької області
Иван
Доброго дня, Вадим Викторович, я прошу, Вас, помочь получить землю котораю выделяют участникам АТО , так как я уже подавал документы но пришёл отказ, и говорят что земли нету, но она есть. За ранее спасибо.
Вадим Кривохатько
Добро дня. Спробуємо Вам допомогти. З Вами найближчим часом сконтактують.
Пилипчук Ірина Олексіївна
Шановний Вадиме Вікторовичу! Звернутись до Вас змушують надзвичайно тяжкі обставини, які самотужки я та рідні подолати не в змозі. Мій чоловік - Пилипчук Олександр Йосипович, що проживає зі мною в с. Вільнянка, вулиця Садова, 8, третій тиждень виграє в боротьбі за життя в різних лікарнях. 7 березня ми привезли його до Vita-центру (м.Запоріжжя), де горе-лікар - Медвєдєв Володимир Веніамінович тиждень лише підтримував стан хворого крапельницями, так і не почавши лікувати причину важкого стану, так як не зміг поставити діагноз, викачуючи при цьому не малі гроші. Після чого ми 14 травня в напівтрупному стані транспортували чоловіка до Інституту гастроентерології НАМН України (м. Дніпро), де в реанімації його змогли воскресити з мертвих і, нарешті, поставити діагноз - хвороба Крона. Але і там виникли ускладнення, які вимагали невідкладного хірургічного втручання. Через відсутність необхідної апаратури в Інституті, швидкою допомогою його відправили до Запорізької обласної лікарні. Де в п'ятницю вночі 18-го лікарі 3 години боролися за його життя. І операція пройшла успішно. Вже через 7 годин він прийшов до тями!!! Зараз він в реанімаціїї. Все, слава Богу, лікується, і до видужування залишилось зовсім трохи, але родина за цей час витратила вже більше 50 тисяч гривень, при цьому вичерпавши майже всі свої збереження. Щоб підняти чоловіка на ноги, треба щодня платити по 5-7 тисяч, а з такою арифметикою родина може подужати лікування лише 2-3 дні! Усвідомлення цього жахає і призводить до великого відчаю!! Звертаємося до Вас за грошовою допомогою, так як впевненні, що лише Ви зможете відреагувати так швидко! Наперед щиро дякуємо за Вашу чуйність, милосердя та підтримку.

Задати запитання або залишити відгук

CAPTCHA